موسسه حرف آخرپاياني است بر عصر تحجر در آموزش کنکور ، دي وي دي هايحرف اخرسبک جديدي از آموزش کنکور را پايه گذاري کرده اند ، به منظور شهودي کردن مطالب به منظور ذخيره اين مطالب در نيمکره راست مغز داوطلبان کنکور کليه دروس را به صورت انيميشن تدريس مي شود. در محصولات حرف آخر به جاي ارائه حجم زيادي از فرمول ها و تکنيک ها تنها با يک الگو ، طيف وسيعي از سوالات کنکور حل مي شود .موسسه حرف آخراولين مجموعه و در حال حاضر تنها مجموعه اي در ايران است که با تيم تصويرسازي با تکنولوژي انيميشن فيلم هاي آموزشي دبيرستان و کنکور را در قالب دي وي دي هاي آموزشي ارائه مي کند.
اما چه چيزي دي وي دي هايحرف آخررا از بقيه موسسات متمايز کرده است ؟ استفاده از الگو در آموزش يعني به جاي اينکه براي پاسخگويي به هر سوال يک تکنيک ياد بگيريد ما براي هر نوع سوال به شما الگو ياد مي دهيم و اين باعث مي شود اگر سر جلسه کنکور شما نوع جديدي از سوال ببينيد بدون استرس به حل آن مشغول شويد . استفاده از الگو چه مزايايي دارد؟ کاهش زمان يادگيري کل مباحث کنکور، از يک سال به کمتر از چهار ماه , چون آموزش تعداد کمي الگو مسلماً وقت کمتري مي طلبد تا آموزش انبوهي از تکنيکshy;ها . همين مسئله باعث مي شود که شما باحرف اخرزمان زيادي براي دوره کردن و افزايش تسلط بر محتواي درسي و تست زني داشته باشيد.

سايت حرف آخر

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

دي ,کنکور ,مي ,آموزش ,الگو ,وي ,دي وي ,مي شود ,وي دي ,آموزش کنکور ,جديدي از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کليد سازي ، کليد يدکي ، سوئيچ خودرو negin12 تجهیزات دندانپزشکی دانلود آهنگ جدید | آهنگ اسکای دانشگاه علمی کاربردی واحد امور مالیاتی فیزیوتراپی در منزل لوازم پینگ پنگ ایران بیگ حصین webdesign mouldsengineering